środa, 17 sierpień 2016 11:45

KONTAKT

Fundacja Rób Dobrologo robdobro 200px

Adres korespondencyjny:
Plac Kościuszki 5, pokój 101
41-205 Sosnowiec

 

 

Jeśli chcesz się skontaktować bezpośrednio z Zarządem:

Ewa - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wandzia - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Agnieszka - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jeśli chcesz zostać wolontariuszem - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jeśli chcesz nas wspomóc, dzięki swojej działalności lub darowiźnie - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jeśli poszukujesz wsparcia w jakiejś inicjatywie służącej robieniu dobra - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jeśli masz jakąkolwiek inną ważną sprawę - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Czytany 2917 razy Ostatnio zmieniany piątek, 03 listopad 2017 18:34