czwartek, 04 sierpień 2016 09:07

FaniMani.pl

Napisała
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Znajdź nas w serwisie FaniMani.pl:

https://fanimani.pl/fundacja-rob-dobro/

Dzięki serwisowi możesz pomagać robiąc zakupy online. Ty kupujesz wybraną rzecz u jednego z naszych Partnerów i wskazujesz organizację, którą chcesz wspierać. Następnie ten sklep internetowy przekazuje część swojego zysku na rzecz wskazanej organizacji. Dla Ciebie nie generuje to żadnych dodatkowych kosztów.

Zarejestruj się przez nasz link i pomagaj!

https://fanimani.pl/zaproszenie/3132/59784221d6b6490ba659f4e9c1d57e31/

System odpowiednio zarejestruje Twoją transakcję i zapisze informację o tym, że przy okazji tego zakupu chcesz wesprzeć wskazaną organizację tylko wtedy, gdy wejdziesz na stronę wybranego sklepu internetowego przez www.fanimani.pl,

Na bazie tej informacji sklep przekaże część swojego zysku na ten cel. Pamiętaj – Ty zawsze płacisz tylko za swojej zakupy.

Żeby pamiętać o możliwości wsparcia możesz zainstalować rozszerzenie przypominające o takiej możliwości, gdy będziesz na stronie sklepu internetowego zobaczysz komunikat o możliwości wspierania nas.

https://fanimani.pl/instalacja-rozszerzenia/

DZIĘKUJEMY!!

Czytany 1423 razy Ostatnio zmieniany piątek, 19 sierpień 2016 07:40
Ewa Chróścicka

Jestem uczciwa, ciepła i normalna. Pomagać mogę bez reszty i mocno wierzę, że można wszystkich nauczyć robienia dobra. Mam szczęście spotykać na swojej drodze cudownych ludzi, z którymi organizujemy wspaniałe rzeczy. Wiem co jest w życiu ważne. Wielkie sławy, profesjonalistów w swym fachu, dzieci, prostych ludzi - z dobrym sercem i system wartości można podziwiać i kochać bez reszty. Dlatego jestem permanentnie zakochana.

Prezes Fundacji "Rób Dobro"